DORADZIMY,

WESPRZEMY,
ZAPROJEKTUJEMY

Jako jeden z najstarszych polskich producentów urządzeń na place zabaw oraz publiczne strefy rekreacji posiadamy własne biuro projektowo – konstruktorskie, które zapewnia naszym produktom zgodność z normą PN – EN 1176.

Wierzymy, że otaczająca nas przestrzeń kształtuje naszą wrażliwość, zdrowie i kreatywność. Deklarując “design” pragniemy dostarczać rozwiązania unikalne, wyróżniające się i co najważniejsze – funkcjonalne.

Współpracując z nami zyskujesz możliwość skorzystania z bogatej bazy materiałów pomocnych podczas projektowania placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Współpraca z NOLMO to dostęp do:

cad

Pliki DWG 2D i 3D

documents

Karty techniczne

project

Koncepcje zagospodarowania

cad2_black

Wizualizacje 3D

integration

Program partnerski

creativity

Wsparcie kreatywne

support

Pomoc i doradztwo techniczne

NAPISZ

DO NAS

NIEKONWENCJONALNA​ STREFA RELAKSU?

Bogata oferta urządzeń z katalogu NOLMO, to nie wszystko.
W NOLMO chętnie spełniamy niestandardowe życzenia naszych klientów. NOLMO Creative Studio to zespół do zadań specjalnych, który zajmuje się tworzeniem unikalnych oraz dedykowanych projektów.

Koncepcja placu zabaw utworzona za pomocą sztucznej inteligencji

POZNAJ NASZE

INSPIRACJE

Tutaj znajdziesz archiwum inspirującej nas twórczości

Projekt zagospodarowania terenu z Nolmo

Projekt zagospodarowania terenu, jako kompleksowy plan, określa sposób wykorzystania danego obszaru – w celu osiągnięcia określonych założeń i spełnienia nałożonych wymagań. Powinien on uwzględniać wiele czynników, takich jak chociażby potrzeby społeczności, jej zrównoważony rozwój, ale także ochrona środowiska czy istniejąca już infrastruktura. Możemy pomóc Ci opracować projekt zagospodarowania terenu, który zaoferuje mieszkańcom atrakcyjną i użyteczną przestrzeń. Posiadamy doświadczony zespół projektowy, który specjalnie dla Twojej realizacji opracuje plan placu zabaw, terenów reakcji czy aktywności sportowej, odpowiadający wymaganiom lokalnych społeczności i podnoszący atrakcyjność przestrzeni dla nich.

Projekt zagospodarowania terenu z produktami Nolmo – co zyskujesz?

Oferujemy Ci jednak nie tylko wsparcie na etapie tworzenia kompleksowego projektu, ale także samego wykonania – produkując place zabaw dla dzieci, meble miejskie, sprzęty sportowe czy tory przeszkód dla psów. Wszystko z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów oraz zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Równocześnie nie rezygnujemy jednak z designu – chcemy by nasze propozycje, a co za tym idzie Twój projekt zagospodarowania terenu, był kreatywny i nie ograniczały go schematy. To dlatego oferujemy Ci spersonalizowane rozwiązania oraz w pełni dostosowane do Twoich potrzeb projekty. Wybierając współpracę z Nolmo zyskujesz także szeroką bazę materiałów, które udostępniamy do Twojej dyspozycji – ułatwiając Ci planowanie stref rekreacji, które pomogą Ci opracować idealny projekt zagospodarowania terenu.