PLACE ZABAW
METALOWE

NOLMO to jeden z najstarszych producentów placów zabaw z metalu, ale także urządzeń z wielu innych tworzyw. Projektujemy strefy zabawy i rozrywki, które świetnie odnajdują się w przestrzeniach miast, szkół, przedszkoli czy innych obiektów, którym zależy na zapewnieniu dzieciom bezpiecznej, a przy tym jakościowej rozrywki. Place zabaw z metalu, które produkujemy to skuteczna metoda na dostarczenie dzieciom radości i zabawy, a równocześnie atrakcyjna ozdoba przestrzeni, gwarantująca wyjątkowe standardy trwałości wykonania.

Nasze produkty tworzymy z myślą o pobudzeniu kreatywności, innowacyjnego myślenia oraz nauce budowania relacji społecznych. Place zabaw metalowe od NOLMO to również urządzenia, które sprzyjają aktywności fizycznej i poprawie ogólnej sprawności dzieci. Wszystko to sprawia, że propozycje z naszej oferty stanowią połączenie rozwojowej zabawy, bezpieczeństwa oraz edukacyjnego wymiaru.

DORADZIMY,

WESPRZEMY,
ZAPROJEKTUJEMY

NOLMO to doświadczony producent placów zabaw, które dedykowane są przestrzeniom publicznym miast, przedszkolom, szkołom, hotelom i wielu innym strefom, których zadaniem jest zapewnienie mieszkańcom odpowiedniego poziomu wypoczynku. Dzięki własnemu studio projektowo-konstrukcyjnemu NOLMO produkuje place zabaw zgodne z normą PN – EN 1176. Oferowane przez markę urządzenia są więc funkcjonalne i bezpieczne, co jednak nie ogranicza ich kreatywności i atrakcyjności dla dzieci.

Każdy nasz projekt jest skupiony na połączeniu jakości wykonania z bezpieczeństwem i zajmującą formą oferowanych urządzeń dla dzieci. Dbamy o to, by place zabaw metalowe od NOLMO pozwalały im jakościowo spędzać czas wolny – rozwijając się zarówno pod względem aktywności sportowej, intelektualnej czy nawiązując relacje społeczne

Dostarczane przez nas place zabaw metalowe i urządzenia na nie to także ogromny nacisk na estetykę. Jednym z priorytetów naszej pracy jest tworzenie takich projektów, by harmonijnie współgrały z otaczającym je krajobrazem. Dzięki temu tworzą one wyjątkowe strefy rekreacji i wypoczynku, podnosząc wartość dla mieszkańców. Wszystko to pozwala na interesujące i jakościowe spędzanie czasu wolnego, a przy tym estetyczne dopełnienie wizualnej strony miejskich przestrzeni.

Pracując z architektami nie tylko dbamy o dostarczenie im z pełnego wsparcia technicznego i kreatywnego, ale także udostępnienie materiałów promocyjnych oraz tych, które ułatwią pracę na naszych produktach. Zapewniamy architektom do projektowania m.in.:

cad

Pliki DWG 2D i 3D

documents

Karty techniczne

project

Koncepcje zagospodarowania

cad2_black

Wizualizacje 3D

integration

Program partnerski

BEZPIECZEŃSTWO

PRZEDE WSZYSTKIM

Place zabaw z metalu dla dzieci reprezentują połączenie najwyższej jakości materiałów i wykonania, ale także zgodność z niezwykle restrykcyjnymi standardami bezpieczeństwa. Ostatni czynnik jest dla nas szczególnie ważny – dbamy o to, by zapewnić najmłodszym użytkownikom interesujące formy rozrywki, a równocześnie dać rodzicom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Oferowane przez nas place zabaw metalowe z atestem są produkowane w oparciu o wymagające normy bezpieczeństwa panujące w Europie, kryteria certyfikacji i standardy obowiązujące w branży. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy produkt wytwarzany pod marką Nolmo to najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowe.

KREATYWNE

I FUNKCJONALNE PROJEKTY

Oferujemy nie tylko place zabaw metalowe, ale także szereg innych rozwiązań i produktów dedykowanych przestrzeniom publicznym miast. Dbamy o to, by wszystkie charakteryzowały się unikalnym projektem, który zachwyca estetyką, pobudza kreatywność dzieci, inspiruje do aktywnej zabawy oraz aktywnego poznawania świata.

Wiemy jak ważne jest to, by wprowadzane do stref projekty dopasowywały się do już funkcjonujących w nich rozwiązań, estetycznie dopełniając krajobraz oraz komponując się z jego stylistyką. Dzięki temu nasze propozycje są nienachalne w swoim wzornictwie i pozwalają na uzupełnienie już funkcjonujących elementów przestrzeni.

W naszej pracy kierujemy się także dbałością o innowacyjność, kreatywność i edukacyjny wymiar naszej oferty. Stosujemy liczne, interaktywne elementy oraz urządzenia o sportowym wymiarze, które zachęcają dzieci do aktywności fizycznej oraz aktywnego rozwoju intelektualnego poprzez nabywanie nowych kompetencji.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE

PYTANIA

Ile kosztuje wykonanie placu zabaw?

To, ile kosztuje plac zabaw z metalu jest zależne od dokładnego projektu i zaangażowanych w jego stworzenie urządzeń. Planujesz taką inwestycję? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy odpowiednią wycenę dla Twojego projektu.

Czy warto wybrać plac zabaw metalowy z certyfikatem?

Tak, plac zabaw z metalu to niezwykła odporność na uszkodzenia i trwałość. Równocześnie to certyfikat, który potwierdza, że spełnia on określone normy bezpieczeństwa, a jego urządzenia są zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o zminimalizowaniu ryzyka obrażeń dzieci podczas zabawy.

Czy plac zabaw dla dzieci metalowy jest bezpieczny?

Tak, to plac zabaw wyposażony w certyfikat, który oznacza, że urządzenia na nim zlokalizowane przeszły odpowiednie testy, a więc jest on w pełni odpowiedni do użytkowania przez dzieci.

Czy plac zabaw z metalu rdzewieje?

Oczywiście plac zabaw metalowy może rdzewieć, dlatego na etapie produkcji minimalizuje takie ryzyko, zabezpieczając poszczególne urządzenia dedykowaną powłoką. Ogranicza ona zagrożenie, że plac zabaw podda się korozji, a przy tym pozwala na utrzymanie go w odpowiednim stanie przy pomocy regularnych prac konserwacyjnych.

Czy place zabaw metalowe Nolmo są objęte gwarancją?

Wszystkie produkowane przez nas urządzenia są objęte gwarancją - zakup każdego z nich jest więc w pełni bezpieczny.

Czy na placu zabaw metalowym z certyfikatem mogą bawić się dzieci w różnym wieku?

Tak, oferta Nolmo obejmuje place zabaw, które dedykowane są bardzo różnym grupom odbiorców, jeśli chodzi o ich wiek. To nie tylko certyfikowane, bezpieczne przestrzenie, ale także dostosowane do możliwości zabawy dzieci w różnych przedziałach wiekowych równocześnie. Zawierają one także szereg rozwiązań zachęcających najmłodszych do aktywności sportowej i edukacyjnych form zabawy.