PLACE ZABAW
PLASTIKOWE

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty placów zabaw z plastiku dla dzieci. To najwyższej jakości urządzenia dedykowane miejskim przestrzeniom publicznym, szkołom, przedszkolom, restauracjom czy hotelom. Nie tylko dostarczają one dzieciom wiele radości i zabawy, ale także podnoszą poziom estetyki przestrzeni, w której zostaną wykorzystane. Równocześnie oferują najwyższe standardy bezpieczeństwa i trwałości.

Jako producent placów zabaw plastikowych, dbamy o to, by dostarczane przez nas urządzenia były zaprojektowane z myślą o rozwoju dziecięcej kreatywności oraz umożliwiały sukcesywne nabywanie ważnych kompetencji – intelektualnych i społecznych. Każdy plac zabaw z plastiku od Nolmo to doskonałe połączenie funkcjonalności, designu i bezpieczeństwa.

DORADZIMY,

WESPRZEMY,
ZAPROJEKTUJEMY

NOLMO jest jedną z najstarszych polskich firm produkujących place zabaw z plastiku, drewna, metalu oraz wielu innych tworzyw. Urządzenia marki są dedykowane do miejskich przestrzeni publicznych, ale także hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli oraz wszystkich obiektów poszukujących bezpiecznych i funkcjonalnych stref rekreacji dla dzieci. NOLMO posiada własne studio projektowo-konstrukcyjne, które umożliwia marce tworzenie placów zabaw zgodnych z normą PN – EN 1176.

Codziennie pracujemy nad tym, żeby dostarczać naszym klientom jakościowe, bezpieczne i atrakcyjne urządzenia na place zabaw, które pozwalają na aktywne i jakościowe spędzanie czasu wolnego. Równocześnie przywiązujemy dużą rolę do designu – chcemy, by nasze produkty wprowadzały estetykę i harmonię do przestrzeni publicznych.

Współpracujemy z architektami i deweloperami, zapewniając im nie tylko wsparcie techniczne i kreatywne, ale także dostęp do szerokiej oferty materiałów promocyjnych i tych, przydatnych podczas projektowania przestrzeni. Znajdziesz wśród nich:

cad

Pliki DWG 2D i 3D

documents

Karty techniczne

project

Koncepcje zagospodarowania

cad2_black

Wizualizacje 3D

integration

Program partnerski

BEZPIECZEŃSTWO

PRZEDE WSZYSTKIM

Każdy plac zabaw z plastiku dla dzieci z oferty NOLMO to połączenie najwyższej jakości oraz zgodności z wymagającymi normami bezpieczeństwa, które są dla nas szczególnie ważne. Wiemy, jak istotne jest to, by z jednej strony zapewnić dzieciom jakościową zabawę, a z drugiej zachować poczucie spokoju ich rodziców.

To właśnie dlatego oferowane przez nas place zabaw plastikowe są zgodne z wymagającymi normami bezpieczeństwa oraz kryteriami certyfikacji. Niezwykle istotne jest dla dla nas także przestrzeganie obowiązujących w branży standardów oraz europejskich norm. Wszystko to składa się na pewność klienta, że każdy produkt NOLMO spełnia najwyższe wymagania względem jakości i bezpieczeństwa.

KREATYWNE

I FUNKCJONALNE PROJEKTY

NOLMO to nie tylko producent placów z plastiku, ale także tematycznych rozwiązań dla przestrzeni miejskich, wykonanych z wielu różnorodnych materiałów. Wszystkie je łączy wyjątkowy projekt, który czaruje estetyką, budzi kreatywność dzieci oraz inspiruje je do aktywności i eksploracji.

Równocześnie wszystkie nasze produkty harmonijnie dopasowują się do już istniejącej przestrzeni, komponując się z otaczającym krajobrazem i podkreślając jego piękno. Są one przy tym bezpieczne i pozwalają na zabawę bez obaw o ewentualne zagrożenia dla dzieci.

NOLMO to również innowacyjne urządzenia, które dostarczają radość, a także wspierają aktywność fizyczną i rozwój dzieci. Zastosowane w nich elementy interaktywne lub urządzenia sportowe umożliwiają aktywne spędzanie czasu z korzyścią dla ich kompetencji.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE

PYTANIA

Czy warto wybrać właśnie plastikowy plac zabaw?

Plastik jest odporny na warunki atmosferyczne, nie gnije ani nie rdzewieje, co sprawia, że plac zabaw z niego wykonany jest trwały i łatwy w utrzymaniu Daje on także szerokie możliwości wykorzystania - pozwala na kreowanie różnorodnych kształtów i wykorzystanie kolorów, co z kolei umożliwia tworzenie atrakcyjnych i oryginalnych placów zabaw.

Czy plac zabaw dla dzieci z plastiku jest bezpieczny?

Tak, plac zabaw dla dzieci z plastiku od NOLMO jest bezpieczny, ponieważ został odpowiednio zaprojektowany, wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest zgodny z wszystkimi, wymagającymi normami bezpieczeństwa.

Czy plac zabaw z plastiku jest odporny na warunki atmosferyczne?

Plac zabaw dla dzieci plastikowy jest odporny na warunki atmosferyczne - zwłaszcza ten, wyprodukowany z wysokiej jakości, trwałych materiałów. Plastik wykazuje odporność w kontekście zjawisk takich, jak rdzewienie, gnicie i korozja, co sprawia, że jest stosunkowo trwałym materiałem.

Czy plastikowe place zabaw NOLMO są objęte gwarancją?

Tak, oferujemy gwarancję na wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty. Gwarancja potwierdza zarówno ich jakość, jak i trwałość.

Czy plastikowe place zabaw od NOLMO sprawdzą się wśród dzieci w wielu grupach wiekowych?

Wszystkie, oferowane przez nas urządzenia - w tym także place zabaw z plastiku - są projektowane pod kątem bardzo różnych grup wiekowych. Zapewniają one dzieciom bezpieczeństwo, a przy tym zachęcają je do aktywności i kreatywnej zabawy, która sprzyja rozwojowi.