PLACE ZABAW
Z BALI

Odkryj unikalną ofertę placów zabaw z bali dla dzieci! To nie tylko najwyższej jakości rozrywka i niekończąca się radość, ale także niezwykle estetyczny element miejskiej przestrzeni. Place zabaw z bali od NOLMO zapewniają profesjonalne wykonanie na przekładające się na najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jako producent zapewniamy również staranne przygotowanie projektu, który każdorazowo opracowywany jest z myślą o rozwijaniu dziecięcej wyobraźni, trwałości wykorzystanych tworzyw oraz urządzeń spełniających najbardziej rygorystyczne standardy. 

DORADZIMY,

WESPRZEMY,
ZAPROJEKTUJEMY

NOLMO to, jedno z najdłużej istniejących na rynku, polskich przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji placów zabaw z bali i innych tworzyw. Oferowane przez markę konstrukcje są dedykowane zarówno przestrzeniom publicznym, jak i strefom rekreacyjnym. Dodatkowo, firma posiada własne studio projektowo-konstrukcyjne, umożliwiające produkcję placów zabaw zgodnych z normą PN – EN 1176.

Celem marki jest nieustanna praca nad tym, by dostarczane na rynek konstrukcje były unikalne pod względem wzorniczym, bezpieczne oraz funkcjonalne. Wszystko po to, by place zabaw NOLMO były spójnymi elementami przestrzeni publicznej oraz służyły lokalnej społeczności, pozwalając jej efektywnie spędzać czas wolny. 

Wybierając NOLMO jako partnera do realizacji swojego projektu, otrzymujesz nie tylko jakościowe i precyzyjnie przemyślane urządzenia do placów zabaw i stref rekreacyjnych. W ramach współpracy zyskujesz także wsparcie projektowe oraz techniczne, które ułatwi Ci opracowanie konstrukcji spójnej z przestrzenią, w której ma się pojawić. NOLMO zapewnia również dostęp do materiałów promocyjnych oraz innych, pomocnych w procesie planowania przestrzeni:

cad

Pliki DWG 2D i 3D

documents

Karty techniczne

project

Koncepcje zagospodarowania

cad2_black

Wizualizacje 3D

integration

Program partnerski

Zapraszamy do kontaktu.

BEZPIECZEŃSTWO

PRZEDE WSZYSTKIM

Każdy plac zabaw z bali dla dzieci od NOLMO to jakość odpowiadająca najbardziej rygorystycznym normom bezpieczeństwa. Kładziemy ogromny nacisk na to zagadnienie, ponieważ zależy nam na tym, by rodzice mogli cieszyć się spokojem podczas swobodnego użytkowania poszczególnych urządzeń przez dzieci.  

Wszystkie place zabaw z bali od NOLMO są więc zgodne z wymagającymi kryteriami  certyfikacji norm bezpieczeństwa. Koncentrujemy się na tym, by przestrzegać obowiązujących standardów branżowych, a także aktualnych europejskich nom. Przekłada się to gwarancję pewności, że każdy produkt spod szyldu NOLMO to synonim jakości, trwałości i bezpiecznego użytkowania.  

KREATYWNE

I FUNKCJONALNE PROJEKTY

Nasze projekty to nie tylko funkcjonalność, ale także walory wzornicze, które sprawiają, że place zabaw z bali od NOLMO zachwycają estetyką, a przy tym są spójne z otaczającą je infrastrukturą. Dodatkowo to szereg rozwiązań, które inspirują najmłodszych użytkowników do eksploracji oraz pobudzają ich kreatywne myślenie. 

Koncentrując się na połączeniu funkcjonalności z estetyką, udaje nam się produkować konstrukcje harmonijnie dopasowane do otaczającego je krajobrazu, a także w pełni bezpieczne dla dzieci. 

Place zabaw z bali dla dzieci to także innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na dostarczanie radości użytkownikom, a przy tym stymulowanie ich rozwoju – fizycznego, intelektualnego oraz społecznego. Znajdziesz na nich elementy konstrukcyjne pobudzające do aktywności.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE

PYTANIA

Jakie korzyści oferują place zabaw z bali?

Place zabaw z bali nadają przyjemny wygląd otoczeniu, wpływając pozytywnie na estetykę miejsca. Drewno jako materiał nadaje się doskonale do tworzenia bardziej organicznych i przyjaznych dla środowiska struktur, co pozwala dzieciom cieszyć się zabawą w naturalnym otoczeniu.

Czy place zabaw z bali dla dzieci są bezpieczne?

Tak, place zabaw z bali dla dzieci od NOLMO są bardzo bezpieczne, ponieważ są odpowiednio zaprojektowane, zbudowane i utrzymywane zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa.

Jak dbać o place zabaw z bali?

Regularna konserwacja i odpowiednie utrzymanie są kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa i trwałości placu zabaw z bali. Należy więc wykonywać okresowe przeglądy, aby zidentyfikować wszelkie uszkodzenia, luźne elementy czy inne potencjalne zagrożenia. Dodatkowo należy zadbać o regularną konserwację drewnianego materiału. Obejmuje ona malowanie lub impregnację, chroniące przed wpływem warunków atmosferycznych, pleśnią i insektami.

Czy place zabaw z bali dla dzieci są trwałe w kontekście pogody?

Tak, stosujemy wyłącznie materiały odporne na warunki atmosferyczne - w tym deszcz, słońce czy skrajne temperatury.

Czy na place zabaw z bali od NOLMO obowiązuje gwarancja?

Tak, wszystkie place zabaw z bali, które produkujemy są objęte gwarancją. Dokładne informacje na temat jej warunków przekazujemy podczas zakupów.

Czy w ofercie NOLMO możemy zamówić spersonalizowany projekt placu zabaw z bali?

Oczywiście, świadczymy także usługi tworzenia niestandardowych projektów placów zabaw z bali, dostosowanych do unikalnych potrzeb i gustów naszych klientów. Zapewniamy także opcję dostosowania wzornictwa konstrukcji do otoczenia lub preferencji klienta, co umożliwia harmonijne wkomponowanie struktury w konkretne środowisko.

Dla kogo sprawdzą się place zabaw z bali marki NOLMO?

Nasze konstrukcje są projektowane z myślą o zaspokajaniu potrzeb oraz zapewnianiu bezpieczeństwa dzieciom z różnych przedziałów wiekowych. To projekty obejmujące wiele elementów, odpowiednich dla zabawy oraz rekreacji np. huśtawki, zjeżdżalnie, urządzenia zręcznościowe i wiele innych.