PLACE ZABAW
Z KOMPOZYTU

Place zabaw z kompozytu to struktury rekreacyjne dla dzieci wykonane z materiału znanego jako kompozyt, składającego się z dwóch lub więcej różnych tworzyw, połączonych ze sobą w celu wyprodukowania mieszanki o lepszych właściwościach. Najczęściej to kompozyty polimerowe z włóknami szklanymi lub włóknami węglowymi, połączone z matrycą polimerową. 

Poznaj ofertę marki NOLMO, specjalizującej się w produkcji placów zabaw z kompozytu oraz wielu innych tworzyw. To konstrukcje dedykowane do przestrzeni publicznych miast, ale także szkół, przedszkoli, hoteli czy restauracji. Ich projekty są precyzyjnie przemyślane, dzięki czemu dostarczają dzieciom zabawę i radość, a także korzystnie wpływają na estetykę obszaru. Jako producent placów zabaw z kompozytu przykładamy ogromną wagę do tego, by oferowane przez nas urządzenia były rozplanowane z myślą o rozwijaniu kreatywności dzieci oraz umożliwiały stopniowe zdobywanie istotnych kompetencji w bezpieczny sposób.

DORADZIMY,

WESPRZEMY,
ZAPROJEKTUJEMY

NOLMO to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji placów zabaw z różnych materiałów, w tym placów zabaw z kompozytu. Rozwiązania tej marki są przeznaczone nie tylko do miejskich przestrzeni publicznych, ale także dla hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli i wszelkich obiektów poszukujących bezpiecznych oraz funkcjonalnych stref rekreacji dla dzieci. NOLMO posiada własne studio projektowo-konstrukcyjne, co pozwala na tworzenie placów zabaw zgodnych z normą PN – EN 1176.

Celem marki jest praca nad dostarczaniem klientom najwyższej jakości, bezpiecznych i atrakcyjnych urządzeń do stref rozrywki dla dzieci. Dokładnie takie kryteria spełniają nasze place zabaw z kompozytu umożliwiające aktywne i jakościowe spędzanie czasu wolnego. Konstrukcje marki to także duża rola designu – produkty wprowadzają do przestrzeni miast harmonię i elementy wzornictwa. Wielokrotnie współpracujemy również z architektami i deweloperami, dostarczając im wsparcia na poziomie technicznymi kreatywnym oraz udostępniając materiały takie, jak:

cad

Pliki DWG 2D i 3D

documents

Karty techniczne

project

Koncepcje zagospodarowania

cad2_black

Wizualizacje 3D

integration

Program partnerski

BEZPIECZEŃSTWO

PRZEDE WSZYSTKIM

Każdy plac zabaw z kompozytu dla dzieci dostępny w ofercie NOLMO to harmonijne połączenie najwyższej jakości oraz pełnej zgodności z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa, które są dla nas priorytetowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest zapewnienie dzieciom wysokiej jakości rozrywki, jednocześnie gwarantując poczucie bezpieczeństwa ich rodzicom. 

To właśnie dlatego place zabaw z kompozytu, które dostarczamy spełniają wszystkie, najbardziej wymagające i rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz kryteria certyfikacji. Bardzo ważne dla nas jest również przestrzeganie obowiązujących w branży standardów oraz norm europejskich. Wszystko to przyczynia się do pewności klienta, że każdy produkt NOLMO spełnia najwyższe wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

KREATYWNE

I FUNKCJONALNE PROJEKTY

NOLMO to nie tylko producent tematycznych placów zabaw z kompozytu, ale także dostawca różnorodnych rozwiązań uatrakcyjniających miejskie przestrzenie. Wszystkie projekty marki charakteryzuje wyjątkowy design, który nie tylko urzeka estetyką, lecz także pobudza kreatywność dzieci i inspiruje je do aktywności oraz eksploracji.

Dbamy o to, by wszystkie nasze projekty doskonale wpisywały się w istniejącą przestrzeń, tworząc harmonijną całość z otoczeniem i podkreślając jego piękno. Warto zaznaczyć również, że konstrukcje, które dostarczamy są w pełni bezpieczne, co pozwala dzieciom bawić się swobodnie, bez obaw o ewentualne zagrożenia.

Place zabaw z kompozytu od NOLMO to również źródło innowacyjnych rozwiązań, które dostarczają radości, wspierają aktywność fizyczną oraz rozwój dzieci. Zastosowane w nich interaktywne elementy lub urządzenia sportowe pozwalają na aktywne spędzanie czasu, przyczyniając się do wszechstronnego rozwoju kompetencji.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE

PYTANIA

Co to jest kompozyt?

Kompozyt to materiał składający się z dwóch lub więcej różnych składników, które są łączone w celu utworzenia nowego materiału o pożądanych właściwościach. W skład kompozytu wchodzi przynajmniej jeden materiał nośny, zwany matrycą, oraz jeden lub więcej materiałów wzmocnieniowych. Te wzmocnieniowe mogą przyjmować formę włókien, kropek, proszków lub innych kształtów.

Czy plac zabaw z kompozytu jest trwały?

Oczywiście, plac zabaw z kompozytu jest niezwykle odprony. Kluczowy jest jednak wybór wysokiej jakości kompozytu. Odpowiednio dobrany materiał będzie odporny na warunki atmosferyczne, UV, pleśń i insekty.

Czy warto wybrać plac zabaw z kompozytu?

Oczywiście - kompozyt pozwala na realizację różnorodnych i atrakcyjnych projektów placów zabaw. Materiał ten pozwala dostosować kształty, kolory i tekstury, tworząc interesujące i inspirujące środowisko dla dzieci. Plac zabaw z kompozytu wymaga również mniejszego nakładu pracy w zakresie konserwacji niż plac zabaw z drewna, a równocześnie jest odporny na pleśń i insekty.

Czy plac zabaw z kompozytu jest bezpieczny?

Tak, plac zabaw z kompozytu marki NOLMO jest zgodny z najbardziej rygo etycznymi normami bezpieczeństwa. Dzięki temu korzystanie z niego przez dzieci w różnych grupach wiekowych jest bezpieczne.

Czy place zabaw z kompozytu NOLMO są objęte gwarancją?

Oczywiście - wszystkie place zabaw, które produkujemy posiadają gwarancję, dzięki której możesz mieć pewność poczynionej inwestycji. Planujesz taką? Skontaktuj się z nami.

Czy place zabaw z kompozytu będą odpowiednie dla dzieci w różnym wieku?

Tak, place zabaw z kompozytu NOLMO są dedykowane dla dzieci w różnym wieku, ponieważ zostały odpowiednio zaprojektowane i dostosowane do różnych grup wiekowych. Kluczowym ich elementem jest zróżnicowanie urządzeń i konstrukcji, co umożliwia różnorodne formy zabawy, dostosowane do umiejętności i zainteresowań dzieci w różnym wieku.