KOLEKCJA
BASIC

Kolekcję Basic charakteryzuje prosty, a zarazem wyrazisty design dla niekończącej się zabawy. Urządzenia tej kolekcji stanowią wariację na temat minimalizmu i funkcjonalności, wpisując się doskonale zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne przestrzenie publiczne.

minimalism

Prostota

elastic

Elastyczność

integrity

Integralność
z otoczeniem

ZASTOSOWANE MATERIAŁY

beam

Stal czarna ocynkowana kąpielowo, malowana proszkowo

wood

Drewno sosnowe
klejone warstwowo

HDPE_2

Płyty HDPE

rope

Liny z rdzeniem
stalowym

hexa

Podesty HEXA
ze sklejki wodoodpornej
antypoślizgowej

climbingwall

Uchwyty wspinaczkowe
z żywicy kompozytowej

tunnel

Tunele PVC

chain

Łańcuchy kalibrowane
ze stali nierdzewnej

caps

Zaślepki z tworzywa
sztucznego

śruby

Śruby ocynkowane
lub ze stali nierdzewnej

KOLORYSTYKA STANDARDOWA

Konstrukcja drewniana
brązowa

Konstrukcja metalowa
szara (RAL 9007)

Płyty HDPE
Melon Yellow (RAL 1028)

Płyty HDPE
indow grey (RAL 7040)

Liny
czarne

Jakościowy i tani plac zabaw – to możliwe!

Tanie place zabaw z reguły kojarzone są z mało rozbudowaną strukturą, niską jakością i brakiem wymiaru edukacyjnego. Nic bardziej mylnego. Minimalistyczny design nie musi oznaczać braku możliwości zorganizowania kreatywnej i wartościowej rozrywki. Odpowiednio zaprojektowany plac zabaw dla dzieci może zachowywać oszczędne wzornictwo, równocześnie oferując nieograniczone warianty zabawy. Dzięki temu komponuje się z większością obiektów i lokalizacji, zachowując subtelny i uniwersalny charakter. Tym sposobem może on więc stanowić wybór zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych przestrzeni miejskich. Równocześnie jednak jego precyzyjnie przemyślana i zaplanowana konstrukcja zapewniają najwyższą funkcjonalność, szerokie możliwości zabawy tematycznej, a przy tym sprzyjają budowaniu społecznych kompetencji oraz rozwoju sprawności fizycznej. Obiekty o minimalistycznym wzornictwie to także stosunkowo tanie place zabaw, które mogą być atrakcyjną alternatywą dla klientów, którzy poszukują praktycznych i jakościowych rozwiązań niższym kosztem. Co istotne, kupując tego urządzenia od producenta masz gwarancję, że plac zabaw, na który się zdecydujesz, mimo niższej ceny, będzie oferował wysoką trwałość, a także spełniał wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa.

Minimalistyczny plac zabaw dla dzieci od Nolmo

Interesuje Cię tani plac zabaw, który zapewni Ci najwyższe standardy wykonania, a co za tym idzie bezpieczeństwa dla użytkowników? Poznaj kolekcję Basic od Nolmo. To połączenie funkcjonalności, dbałości o każdy detal wykonania, a także trwałości gwarantowanej zastosowaniem solidnych materiałów. Równocześnie kolekcja Basic to tani plac zabaw o minimalistycznym wzornictwie, który pozwala na zastosowanie go w bardzo wielu przestrzeniach. Tego rodzaju obiekt nie posiada konkretnego motywu przewodniego, który warunkuje jego stylistykę, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Równocześnie jednak oferuje nowoczesne i efektowne wzornictwo, które wzbogaci przestrzeń miejską i uatrakcyjni ją dla mieszkańców. Wybierając kolekcję Basic nie rezygnujesz z jakości, zyskujesz za to uniwersalizm. To odpowiedni wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują rozwiązań o odpowiedniej wartości, które przez wiele lat nie dezaktualizują się, a także wpasowują w każdą okolicę.