KOLEKCJA
LARX

Kolekcja LARX to urządzenia z modrzewia, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i ekologiczne. Stanowią idealne rozwiązanie dla każdej przestrzeni rekreacji i pozwalają na kształtowanie świadomych nawyków w obszarze ochrony środowiska u dzieci.

cube

Prosta forma

estetyka

Estetyka

nature

Natura

ZESTAWY

ZABAWOWE

Zestawy z serii LARX to charakteryzujące się prostą, ponadczasową formą urządzenia o budowie modułowej. Znaczny udział drewnianych elementów sprawia, że plac zabaw nabiera naturalnego, estetycznego charakteru.

URZĄDZENIA

UZUPEŁNIAJĄCE

Huśtawki, urządzenia sprawnościowe i inne  elementy z serii LARX poprawiają sprawność ruchową i rozwijają wyobraźnię najmłodszych gości placu zabaw. Huśtawki z modrzewia charakteryzują się prostą formą, która idealnie komponuje się z nowoczesną architekturą miejską, a także parkowymi przestrzeniami rekreacji.

ZASTOSOWANE MATERIAŁY

wood2

Drewno
modrzewiowe

beam

Stal czarna ocynkowana kąpielowo, malowana proszkowo

beam2

Stal nierdzewna

caps

Zaślepki z tworzywa
sztucznego

śruby

Śruby ocynkowane
lub ze stali nierdzewnej

KOLORYSTYKA STANDARDOWA

Drewno modrzewiowe
olejowane

Elementy stalowe
szare (RAL 9007)

Liny
czarne

Plac zabaw w stylu skandynawskim – oszczędny i efektowny design

Plac zabaw w stylu skandynawskim to przestrzeń zaprojektowana i zaaranżowana w oparciu o inspiracje estetyką i wartościami kultury skandynawskiej. Skandynawia to region obejmujący kraje takie jak Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia i Islandia, znany nie tylko z pięknej przyrody, ale także z charakterystycznego stylu projektowania, który kładzie nacisk na prostotę, funkcjonalność oraz zastosowanie naturalnych materiałów i jasnych kolorów. Plac zabaw w stylu skandynawskim to minimalistyczny design i projekt opracowany z jedynie niezbędnych elementów. Wykorzystanie naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień i stal, jest powszechne w kreowaniu tego rodzaju przestrzeni. Drewno może być używane do konstrukcji zabawek i elementów placu zabaw, nadając im ciepły i przyjazny wygląd. Plac zabaw w stylu skandynawskim to także jasne i stonowane kolory, tworzące przyjemne i harmonijne otoczenie. Równocześnie to nacisk na funkcjonalność i praktyczność. Elementy placu zabaw projektowanego w oparciu o skandynawski design są tworzone tak, aby były przyjazne dla dzieci i jednocześnie spełniały swoje funkcje rozrywkowe. Plac zabaw w stylu skandynawskim powinien być również zintegrowany z otaczającym krajobrazem. Może obejmować naturalne formacje terenu, roślinność i inne elementy harmonijnie współgrające z przyrodą.

Plac zabaw w stylu skandynawskim w kolekcji Larx od Nolmo

Plac zabaw w stylu skandynawskim dostępny w kolekcji Larx od Nolmo to estetyczny i praktyczny design, w którym prócz funkcjonalności i wzornictwa priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci. Elementy placu zabaw spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Równocześnie oferowana kolekcja to minimalistyczna i estetyczna przestrzeń, która spełnia potrzeby zabawy i rozwoju dzieci. To bazujące na drewnie modrzewiowym zestawy zabawowe oraz uzupełniające je urządzenia. Plac zabaw w stylu skandynawskim z kolekcji Larx to nie tylko modułowa budowa, możliwość poprawienia sprawności ruchowej dzieci, ale także prosta forma i minimalistyczne wzornictwo o ponadczasowym charakterze. Poszukujesz rozwiązań, które spełniają te kryteria? Zapraszamy do kontaktu.