KOLEKCJA
MORSKA

Ahoj, przygodo! Z kolekcją Morską każdy malec może stać się piratem czy kapitanem statku. Bogata kolorystyka pobudzi wyobraźnię każdego dziecka i osoby dorosłej. Poszukiwanie pirackich przygód rozwinie nie tylko kreatywność, ale potrzebę współpracy w trakcie wyprawy po oceanie.

adventure3

Przygoda

integration

Integracja

color

Barwność

ZASTOSOWANE MATERIAŁY

beam

Stal czarna ocynkowana kąpielowo, malowana proszkowo

wood

Drewno sosnowe
klejone warstwowo

HDPE_2

Płyty HDPE

rope

Liny z rdzeniem
stalowym

hexa

Podesty HEXA
ze sklejki wodoodpornej
antypoślizgowej

climbingwall

Uchwyty wspinaczkowe
z żywicy kompozytowej

tunnel

Tunele PVC

chain

Łańcuchy kalibrowane
ze stali nierdzewnej

caps

Zaślepki z tworzywa
sztucznego

śruby

Śruby ocynkowane
lub ze stali nierdzewnej

KOLORYSTYKA STANDARDOWA

Nogi konstrukcyjne
szare (RAL 9007)

Płyty HDPE
Melon Yellow
(RAL 1028)

Płyty HDPE
Raspberry red
(RAL 3027)

Płyty HDPE
May green
(RAL 6017)

Liny
czerwone

Statek piracki – plac zabaw nastawiony na przygodę

Plac zabaw-statek to przestrzeń do zabawy dla dzieci, zaprojektowana i utrzymana w tematyce morskiej. Obejmuje ona zwykle struktury w kształcie statków i innych marynistycznych symboli, które pozwalają najmłodszym użytkownikom przeżyć niezapomnianą przygodę, stając się na czas zabawy prawdziwym kapitanem okrętu lub piratem. Plac zabaw-statek oferuje jednak znacznie więcej niż tylko świetną rozrywkę – to także silny wymiar edukacyjny. Dzieci spędzające czas w tego rodzaju przestrzeni mogą uczyć się i poszerzać informacje na temat morskiego świata, pobudzać wyobraźnię oraz rozwijać kreatywność. Równocześnie jednak wspólnie prowadzą statek piracki – plac zabaw, co pozwala im nawiązywać znajomości, budować relacje społeczne oraz uczyć się współpracy podczas wymagającej wyprawy przez morza i oceany. Plac zabaw-statek prócz replik statków, łodzi czy okrętów, może posiadać także inne, nawiązujące do morza akcenty. To chociażby piaskownice udające plaże, zjeżdżalnie w kształcie fal morskich lub inne urządzenia, upodobnione konstrukcją oraz kolorystyką do morskiej fauny i flory. Wśród tematycznych dekoracji tego rodzaju przestrzeni znaleźć można również kotwice, rybackie sieci lub inne marynistyczne symbole – wszystkie mają przenosić dzieci do świata morskiej przygody oraz poszerzyć ich wiedzę na temat mórz, oceanów oraz charakterystycznych dla nich zwierząt.

Plac zabaw – statek w kolekcji morskiej od Nolmo

Chcesz zaaranżować w swojej przestrzeni obiekt, przeznaczony do bezpiecznej zabawy dla dzieci i rozważasz motyw marynistyczny lub statek piracki? Plac zabaw z kolekcji morskiej od Nolmo to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Plac zabaw-statek oferuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni – każda jednak bezpośrednio nawiązuje do morskiego życia i pirackiej przygody. Wszystkie zebrane w ramach kolekcji urządzenia są wykonane z najwyższej jakości, a co za tym idzie trwałości materiałów, które równocześnie spełniają odpowiednie standardy bezpieczeństwa. Ich różnorodna kolorystyka sprzyja kreatywności, a także rozbudza dziecięcą wyobraźnię. Dodatkowo plac zabaw-statek od Nolmo został zaprojektowany w sposób odpowiedni dla wspólnej zabawy, integracji oraz rozwijania kompetencji społecznych wśród dzieci. Będzie więc odpowiednim wyborem zarówno dla przestrzeni rekreacji zlokalizowanych w pobliżu akwenów wodnych, ale także dla wszystkich klientów, którym zależy na poszukiwaniu rozwiązań rozrywkowych o wymiarze edukacyjnym.