KOLEKCJA
TROPIKALNA

Kolekcja Tropikalna to przeniesienie do kolorowego świata bajki, pełnego kreatywnej zabawy. Intensywne kolory pobudzają dziecko do działania, umożliwiając mu swobodę, puszczenie wodzy fantazji i kształtując wrażliwość sensoryczną już od najmłodszych lat.

sensory

Sensoryka

integration

Integracja

color

Barwność

ZASTOSOWANE MATERIAŁY

beam

Stal czarna ocynkowana kąpielowo, malowana proszkowo

wood

Drewno sosnowe
klejone warstwowo

HDPE_2

Płyty HDPE

rope

Liny z rdzeniem
stalowym

hexa

Podesty HEXA
ze sklejki wodoodpornej
antypoślizgowej

climbingwall

Uchwyty wspinaczkowe
z żywicy kompozytowej

tunnel

Tunele PVC

chain

Łańcuchy kalibrowane
ze stali nierdzewnej

caps

Zaślepki z tworzywa
sztucznego

śruby

Śruby ocynkowane
lub ze stali nierdzewnej

KOLORYSTYKA STANDARDOWA

Nogi konstrukcyjne
szare (RAL 9007)

Płyty HDPE
Melon Yellow (RAL 1028)

Płyty HDPE
Raspberry red (RAL 3027)

Płyty HDPE
May green (RAL 6017)

Liny
czerwone

Małpi gaj – plac zabaw dla miłośników aktywności

Zapewne niejednokrotnie słyszałeś pojęcie: małpi gaj? Plac zabaw tego rodzaju to przestrzeń zaprojektowana i dostosowana do potrzeb dzieci w różnym wieku, którą charakteryzuje bardzo różnorodne wyposażenie, przeznaczone głównie do aktywności fizycznej. Małpi gaj – plac zabaw posiada wiele elementów, takich jak drabinki, zjeżdżalnie, huśtawki, mostki, i wiele innych urządzeń, które pozwalają dzieciom na wspinanie się, bieganie, skakanie i ogólną zabawę. Oferuje on bardzo dużo możliwości organizacji kreatywnej rozrywki i aktywności fizycznej – pozwalając dzieciom przede wszystkim wspinać się po wielu różnych, dedykowanych do tego urządzeniach.

Małpi gaj – plac zabaw to rodzaj wyposażenia przestrzeni miejskich, który szczególnie popularny jest wszędzie tam, gdzie dzieci mają okazję spędzać czas na świeżym powietrzu i rozwijać swoje umiejętności motoryczne. To jednak nie tylko idealne miejsce do zachęcania najmłodszych do zdrowej aktywności fizycznej, ale także możliwość budowania pewności siebie oraz nawiązywania kontaktów społecznych. Profesjonalne i odpowiednio certyfikowane place zabaw tego typu zapewniają w pełni bezpieczne środowisko, w którym dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności fizyczne, a przy tym rozwijać wyobraźnię.

Małpi gaj – plac zabaw od Nolmo z kolekcji Tropikalnej

Małpi gaj – plac zabaw określany tym pojęciem możesz znaleźć w kolekcji Tropikalnej marki Nolmo. Daje ona dzieciom ogromne możliwości w zakresie rozwoju fizycznego – to liczne drabinki i urządzenia dedykowane do wspinaczki oraz podciągania się, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających, małych sportowców. Dodatkowo, kolekcja Tropikalna oferuje urządzenia utrzymane w intensywnych barwach i różnorodnych kolorach, co pobudza dziecięcą wyobraźnię, zachęca najmłodszych użytkowników do zabawy, a także kształtuje ich wrażliwość sensoryczną. Dzięki zaprojektowaniu urządzeń i sprzętów w sposób nawiązujący stylistycznie do świata zwierząt oraz bajek pozwala ona najmłodszym przenieść się do magicznego miejsca, pełnego kreatywnej, ale także bezpiecznej zabawy. Małpi gaj – plac zabaw to idealna propozycja dla osób, które poszukują najwyższej jakości przestrzeni zabawy dla dzieci o różnorodnych zainteresowaniach i w różnym wieku – kolekcja Tropikalna odpowie na oczekiwania bardzo szerokiej grupy odbiorców, wspierając rozwój fizyczny dzieci i pobudzając ich ciekawość świata przyrody.