KOLEKCJA
URBAN

Design zainspirowany najciekawszymi metropoliami na świecie - wpisujący się w nowoczesną architekturę i szybkie tempo życia.

city

Nowoczesne wzornictwo

modernism

Modernizm

minimalism

Minimalizm

DYNAMIC

TOWERS

Zestawy Dynamic Towers wpisują się w dynamikę współczesnych miast. Wysokie, wielofunkcyjne urządzenia dostarczają niezapomnianych wrażeń, a plac zabaw to nie tylko dobra zabawa, ale również doskonały design.

URBAN

TREES

Urządzenia uzupełniające Urban Trees są ciekawym pomysłem połączenia funkcji zabawowej oraz walorów estetycznych. Ich niewielkie gabaryty są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych parków kieszonkowych i innych ograniczonych przestrzeni. Doskonały design sprawia, że są nie tylko nieoczywistym urządzeniem zabawowym, ale również miejską rzeźbą. 

ZASTOSOWANE MATERIAŁY

beam

Stal czarna ocynkowana kąpielowo, malowana proszkowo

beam2

Stal nierdzewna

HDPE_2

Płyty HDPE

plexi2

Poliwęglan

hexa

Podesty HEXA
ze sklejki wodoodpornej
antypoślizgowej

climbingwall

Uchwyty wspinaczkowe
z żywicy kompozytowej

tunnel

Tunele PVC

chain

Łańcuchy kalibrowane
ze stali nierdzewnej

caps

Zaślepki z tworzywa
sztucznego

śruby

Śruby ocynkowane
lub ze stali nierdzewnej

KOLORYSTYKA STANDARDOWA

Nogi konstrukcyjne
szare (RAL 9007)

Płyty HDPE
Pastel Blue (RAL 5024)

Płyty HDPE
białe (RAL 9010)

Liny
czarne

Liny
czerwone

Plac zabaw stalowy – trwałość i design

Plac zabaw stalowy to rodzaj placu zabaw, w którym główny materiał konstrukcyjny stanowi stal. Materiał ten jest używany ze względu na swoją wytrzymałość, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Plac zabaw stalowy ma nowoczesny i industrialny wygląd, a konstrukcje stalowe mogą być używane do stworzenia różnorodnych elementów, takich jak zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki czy konstrukcje do wspinaczki. Place zabaw stalowe są bardzo wytrzymałe – zarówno na warunki atmosferyczne, jak i duże oraz intensywne użytkowanie. Konstrukcje stalowe mogą nadać placowi zabaw nowoczesny i przemysłowy wygląd, co może być atrakcyjne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Plac zabaw stalowy, który zostanie zaprojektowany, skonstruowany i utrzymany zgodnie z odpowiednimi standardami bezpieczeństwa to miejsce w pełni przyjazne dla dzieci. Konstrukcje tego rodzaju obiektu powinny być zoptymalizowane pod kątem najmłodszych użytkowników, a projektanci powinni unikać ostrych krawędzi, wystających elementów czy potencjalnych miejsc, gdzie dzieci mogą się uwięzić.

Plac zabaw stalowy w ofercie Nolmo

W kolekcji Urban od Nolmo znajdziesz plac zabaw stalowy, który składać się może z Dynamic Towers, czyli zestawów wysokich i funkcjonalnych urządzeń. Nie tylko pozwalają one dzieciom na bezpieczną i aktywną zabawę, ale także zachwycają nowoczesnym designem, idealnie dopasowanym do przestrzeni miejskich. Plac zabaw stalowy z kolekcji Urban to również Urban Trees, czyli dodatkowe, niewielkie gabarytowo urządzenia, które efektownie uzupełniają małe parki i kompaktowe miejskie przestrzenie. Dodatkowo Urban Trees prócz walorów funkcjonalnych w zakresie dostarczenia bezpiecznej rozrywki dzieciom, zapewniają również niezwykłe doznania wizualne, stanowiąc swego rodzaju miejskie, nowoczesne instalacje.