PLACE ZABAW
DLA PRZEDSZKOLI

Poznaj wyjątkową ofertę placów zabaw dla przedszkoli od marki NOLMO – jednego z najstarszych polskich producentów tego rodzaju konstrukcji. Wśród propozycji firmy znajdziesz obiekty, które dostarczają najwyższej jakości rozrywki i niezapomnianej radości, a równocześnie dodają uroku przestrzeniom, w które zostaną wkomponowane. Place zabaw do przedszkola z certyfikatem od NOLMO wyróżniają się atrakcyjnym designem, a przy tym zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Decydując się na propozycje z naszej oferty zyskujesz więc pewność, że plac zabaw jest dostosowany do potrzeb najmłodszych użytkowników.

Place zabaw dla przedszkoli od NOLMO są tak zaprojektowane, aby spełniać potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym, biorąc pod uwagę zarówno ich rozwój fizyczny, jak i emocjonalny. Oferują one różnorodne atrakcje dostosowane do różnych grup wiekowych, a zlokalizowane w nich zabawki i konstrukcje umożliwiają rozwijanie umiejętności motorycznych, równowagi, koordynacji oraz wspierają kreatywność i zabawy zespołowe. Sprawdź, co zyskasz wybierając place zabaw do przedszkola z atestem właśnie od NOLMO. 

DORADZIMY,

WESPRZEMY,
ZAPROJEKTUJEMY

NOLMO to jedno z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw na polskim rynku, specjalizujące się w projektowaniu i tworzeniu placów zabaw dla przedszkoli z wielu różnorodnych, innowacyjnych materiałów. Firma oferuje urządzenia oraz gotowe lub personalizowane projekty przestrzeni zabawy, które dostosowane są do dzieci w wieku przedszkolnym, a przy tym odpowiednio komponują się z infrastrukturą, którą mają uzupełnić. Dostępne w naszej ofercie place zabaw do przedszkola z atestem zachwycają funkcjonalnością, a przy tym jakością i estetyką wykonania.

NOLMO w swojej pracy zdecydowanie wychodzi poza rolę producenta placów zabaw, pełniąc także funkcję partnera, którego celem jest kreowanie estetycznych i użytecznych przestrzeni rekreacji. Marka dysponuje własnym studiem projektowo-konstrukcyjnym, co pozwala jej opracowywać maksymalnie dostosowane do potrzeb klientów realizacje. Dodatkowo, każdy plac zabaw od NOLMO spełnia rygorystyczne wymagania normy PN – EN 1176, która zapewnia bezpieczeństwo oraz zgodność z branżowymi standardami.

Współpracując z NOLMO zyskujesz również pełne wsparcie na etapie projektowym – zapewniamy Ci dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów, ułatwiających planowanie inwestycji, zgodnie z potrzebami. Udostępniamy, m.in.:

cad2_black

Wizualizacje 3D

cad

Pliki DWG 2D i 3D

project

Koncepcje zagospodarowania

integration

Program partnerski

documents

Karty techniczne

Szukasz placu zabaw do przedszkola z certyfikatem? Zapraszamy do kontaktu.

BEZPIECZEŃSTWO

PRZEDE WSZYSTKIM

Bezpieczeństwo jest kluczowym aspektem w projektowaniu placów zabaw dla przedszkoli. Konstrukcje od NOLMO są solidne i pozbawione ostrych krawędzi czy elementów, które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci. Podłoże pod placem zabaw również jest odpowiednio amortyzowane, co przekłada się na możliwość w pełni bezpiecznej zabawy. Wszystkie, dostępne w ofercie marki place zabaw dla przedszkoli są zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami i standardami w branży.

Dzięki temu wybierając nasze konstrukcje możesz mieć pewność, że dzieci, które z nich korzystają są w pełni bezpieczne. Każdy plac zabaw opatrzony logo NOLMO to dziś synonim jakości wykonania, trwałości i użyteczności, czego potwierdzeniem są niezbędne normy i certyfikaty krajowe i europejskie, które przyznawane są produktom z naszej oferty.

KREATYWNE

I FUNKCJONALNE PROJEKTY

Place zabaw dla przedszkoli, które oferujemy to nie tylko solidna i praktyczna konstrukcja, ale także design, który dostarcza im wyjątkowego uroku, a równocześnie dopasowuje do stylistyki otaczającej przestrzeni. Dostarczamy więc zarówno funkcjonalność, ale także estetykę oraz szereg rozwiązań, które pobudzają najmłodszych do odkrywania i rozwijają ich kreatywność. Dodanie edukacyjnych elementów do konstrukcji, które oferujemy ponosi ich wartość użytkową do wymiaru edukacyjnego.

Place zabaw do przedszkola z certyfikatem od NOLMO to konstrukcje, które są dostępne dla dzieci o różnym poziomie aktywności. Równocześnie dostarczają one bardzo dużo radości najmłodszym, stymulując ich rozwój fizyczny, społeczny i intelektualny oraz stwarzając okazje i potencjał do nabywania nowych kompetencji. Place zabaw dla przedszkoli od NOLMO to także przestrzenie, w których rodzice mogą wygodnie obserwować swoje dzieci podczas zabawy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE

PYTANIA

Jaki certyfikat dla placu zabaw do przedszkoli?

Jednym z powszechnie stosowanych certyfikatów dla tego typu miejsc jest atest zgodności z europejską normą PN-EN 1176. Wszystkie produkty marki NOLMO spełniają wymagania tej normy.

Z jakich materiałów tworzony jest plac zabaw do przedszkola z certyfikatem?

Plac zabaw do przedszkola z certyfikatem może powstać z wielu różnorodnych tworzyw - najczęściej jednak wybierane konstrukcje to: place zabaw z metalu, place zabaw z plastiku, place zabaw z drewna czy place zabaw z bali.

Czy plac zabaw do przedszkoli są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne?

Tak, każdy plac zabaw tworzony przez NOLMO jest produkowany z myślą o zapewnieniu trwałości w związku z warunkami atmosferycznymi.

Czy plac zabaw do przedszkola sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku?

Konstrukcje tworzone przez NOLMO są precyzyjnie zaprojektowane, aby dostosowywać się do różnorodnych potrzeb dzieci z różnych grup wiekowych, jednocześnie zapewniając im maksymalne bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się różnorodne elementy, takie jak huśtawki, zjeżdżalnie, urządzenia zręcznościowe i wiele innych, które mają za zadanie zachęcić dzieci w różnym wieku do aktywnej zabawy. Naszym celem jest stworzenie kompleksowej przestrzeni rozrywki, inspirującej do aktywności i rozwijającej różnorodne umiejętności u dzieci.

Czy NOLMO w zamówię personalizowany plac zabaw do przedszkola?

Świadczymy usługi projektowania indywidualnych placów zabaw do przedszkoli - dostosowanych do potrzeb i gustów naszych klientów. Możliwość dopasowania kolorystyki placów zabaw do otoczenia lub preferencji klienta umożliwia harmonijną integrację z danym środowiskiem.